Ekskluzywny dobór opraw. Znane blogerki w nowych okularach [WIDEO]

Uwielbiam spotkania z ludźmi – poznawanie ich historii, osobowości i potrzeb. Mam szczęście, że ten kontakt z drugim człowiekiem stał się jednym z filarów mojej pracy zawodowej. Dzięki obecności w sieci mam też sposobność nawiązywania ciekawych relacji wirtualnych. Czasem rodzą się z nich wyjątkowe wydarzenia – jak ekskluzywny dobór opraw dla blogerów, który miałam przyjemność zorganizować w ostatnim czasie. Zobaczcie, od czego się to wszystko zaczęło i jakie okulary wybrały znane blogerki.

Jak pewnie pamiętacie, w ubiegłym roku wraz z Dagmarą, moją menedżerką, zorganizowałyśmy sesję zdjęciową “Wizerunek w zawodzie”, której bohaterkami były wyjątkowe osobowości ze świata internetu. Sesja z udziałem niezwykłych kobiet, które z pasją i zaangażowaniem kształtują swoją część wirtualnego świata, była niezwykle inspirująca – i zapewniła nam potężny zastrzyk energii do dalszych działań. Na ich kontynuację przyszedł czas już po niespełna roku.

Ekskluzywny dobór opraw dla blogerów. Wygodnie jak w domu

W połowie lutego 2020 r. zorganizowałyśmy ekskluzywny dobór opraw w zaciszu warszawskiego apartamentu.

O takim wydarzeniu marzyłam od dawna – lubię, gdy w trakcie doboru nic mnie nie rozprasza. Mogę wówczas poświęcić 100% czasu osobie, z którą pracuję. Ponadto domowe warunki uspokajają i tworzą nieformalną atmosferę, która ułatwia dobór okularów. A tych podczas lutowego spotkania zgromadziłam naprawdę bogaty zbiór – znalazły się w nim wszystkie moje ulubione modele oprawek.

Czego można chcieć więcej? Oczywiście gości – a lepszych nie mogłam sobie wymarzyć!

Ekskluzywny dobór opraw. Okulary blogerskie mają niejedno oblicze

Nasze zaproszenie na ekskluzywny dobór opraw przyjęło osiem wspaniałych osób, które wielu z was z pewnością znane są z sieci:

Choć jej dane i rysopis są owiane tajemnicą, pozwoliła mi zdradzić swoje imię. Miło mi poinformować, że znana policjantka ma na imię Małgorzata.

nadkomisarz Małgorzata, blog Z pamiętnika policjantki

  • Matka Prawnik – prywatnie Kasia Łodygowska, zaangażowana społecznie prawniczka, która za pośrednictwem swojego bloga zapewnia kobietom profesjonalne doradztwo prawne w okresie ciąży i macierzyństwa.

To jedna z pierwszych kobiet internetu, które poznałam. Teraz przy każdej okazji z przyjemnością ubieram ją w okulary. Można powiedzieć, że jestem jej osobistą stylistką opraw okularowych 😉 

Katarzyna Łodygowska, blog Matka Prawnik

  • Czytamy etykiety, a właściwie Agnieszka Pocztarska – właścicielka i wydawczyni serwisu, który od 5 lat pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych.

Z Agnieszką również miałyśmy już okazję się zobaczyć – a relacja w sieci daje poczucie bliskości, jakbyśmy się znały od lat! Nie dość, że jest wspaniałą kobietą, to swoimi radami nieraz uratowała mnie przed nietrafionymi zakupami kosmetyków. Dzięki niej wypracowałam codzienny rytuał pielęgnacji skóry. Mam nadzieję, że i ja odrobinę jej pomogłam – w kwestii okularów 🙂

Agnieszka Pocztarska, blog Czytamy etykiety

  • Ali_jacz, czyli Alicja Jaczewska – lekarka, mama i autorka wartościowych artykułów pediatrycznych.

Z Alicją po raz pierwszy spotkałam się na żywo dopiero podczas sesji zdjęciowej. A poznałyśmy się w dość nietypowy sposób – któregoś dnia zapytałam ją na Instagramie, czy lubi swoje okulary. Dlaczego? Śledząc jej relację, zauważyłam, że często je poprawia 🙂 Wspólny dobór okularów był czystą przyjemnością – wierzę, że będzie okazja do kolejnych spotkań!

Alicja Jaczewska, autorka artykułów pediatrycznych na blogu mamaginekolog.pl

  • jbanaszewska, czyli Joanna Banaszewska – ceniona blogerka, która z pasją tłumaczy meandry content i influence marketingu. O Instagramie wie wszystko, dlatego ze spotkań z nią zawsze wracam z potężną dawką nowej wiedzy! 

Joanna Banaszewska, blog jbanaszewska.com

W sesji zdjęciowej wziął udział także jej mąż Wojciech Dembek, którego pewnie znacie z relacji na Instagramie Joanny. Panowie, zachęcam do pójścia za przykładem Wojtka – na co dzień dobieram okulary także mężczyznom!

  • Instalekarz, czyli Magda Krajewska – lekarka z zawodu i pasji, która za pośrednictwem mediów społecznościowych edukuje i rozpowszechnia wiedzę o zdrowiu.

Prywatnie mama dwójki dzieci, a także pełna dobrej energii, zawsze uśmiechnięta miłośniczka nietypowych okularów. Zwyczajnych opraw Magda nie nosi, więc podczas doboru mam nie lada wyzwanie!

Magdalena Krajewska, blog INSTALEKARZ

Ekskluzywny dobór opraw dla blogerów: krótki reportaż

Choć ekskluzywny dobór opraw odbył się w domowych warunkach, na brak atrakcji nie mogliśmy narzekać. Było mnóstwo śmiechu, radości i pozytywnych wibracji. I tego, co lubię najbardziej – kontaktu z ludźmi, który motywuje, napędza do rozwoju i kolejnych wyzwań.

Obejrzyjcie krótką relację i reportaż – i sami przekonajcie się, jak przebiegł ten niecodzienny dobór okularów. Może na kolejnym spotkam się właśnie z wami? Zapraszam do kontaktu! 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *