HUMPHREY’S eyewear: 20 lat wielobarwnej elegancji

Czasy, gdy okulary korekcyjne dostępne były w nielicznych fasonach, dawno już odeszły w niepamięć. Dziś użytkownicy mogą niemal bez ograniczeń bawić się stylem i wybierać spośród setek modeli i kolorów opraw. Cenisz tę różnorodność? Właśnie dla takich osób jak ty HUMPHREY’S eyewear od 20 lat tworzy stylowe okulary, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jeśli jeszcze nie znasz tej marki, zapewniam cię – warto przyjrzeć jej się bliżej!

Historia marki sięga lat 90. XX wieku. To wtedy, dokładnie w 1994 roku, niemiecki producent Eschenbach Optik przygotował pierwszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych sygnowanych logo HUMPHREY’S. Seria szybko wzbudziła zainteresowanie – szczególne osób młodych i podążających za trendami. Sześć lat później ofertę HUMPHREY’S eyewear rozszerzono o oprawy korekcyjne, a marka, zdobywszy zaufanie klientów, na stałe zagościła w salonach optycznych na świecie.

Ja sama o HUMPHREY’S eyewear usłyszałam po raz pierwszy około 10 lat temu. Odtąd regularnie pracuję na produktach tej marki, dzięki czemu dobrze poznałam zalety oferowanych przez nią opraw. Czym zatem się charakteryzują? 

HUMPHREY’S eyewear: stylowa nowoczesność

Jeżeli miałabym jednym słowem określić styl okularów HUMPHREY’S eyewear, wybrałabym: nowoczesność. Projektanci marki stale poszukują świeżych rozwiązań i nie boją się eksperymentów: z materiałami, wzorami i nieszablonowymi połączeniami. Dzięki temu użytkownik otrzymuje stylowe okulary, które zawsze wpisują się w bieżące trendy.

Innym znakiem rozpoznawczym opraw HUMPHREY’S eyewear jest kolor. Różnobarwne ramki, kierowane przede wszystkim do ludzi młodych (także duchem), przyciągają wzrok wyrazistymi barwami i intrygującymi detalami. Z pewnością nie pozwolą ci się wtopić w tłum!

HUMPHREY’S eyewear 581097 70

Niemiecka solidność i praktyczne rozwiązania 

Poza nieszablonowym wzornictwem oprawki HUMPHREY’S eyewear wyróżniają się też dobrą ergonomią. Właściwie układają się na twarzy, co przekłada się na komfort użytkowania, a ich solidna budowa to gwarant trwałości. Nic dziwnego – w końcu ich producentem jest firma Eschenbach Optik, za którą stoi ponad 100 lat tradycji i doświadczenia w optyce. 

Co istotne, wiele modeli opraw HUMPHREY’S eyewear dostępnych jest w małych rozmiarach. To dobra informacja dla osób o drobnych twarzach, którym trudno znaleźć odpowiednio dopasowane okulary.

Wśród propozycji HUMPHREY’S eyewear nie brakuje też praktycznych rozwiązań – takich jak cenione przez użytkowników nakładki na okulary. Marka oferuje je do wielobarwnych oprawek ze swojej oferty, pozwalając w ten sposób w mgnieniu oka zmienić okulary korekcyjne w okulary przeciwsłoneczne.

PRZECZYTAJ TEŻ: Okulary przeciwsłoneczne. 3 złote zasady doboru

HUMPHREY’S eyewear: 20 lat inspiracji modą

W tym roku marka HUMPHREY’S eyewear obchodzi swoje 20. urodziny. Te dwie dekady pozwoliły jej uzyskać mocną pozycję w świecie optyki i zdobyć zaufanie klientów na całym świecie. Chcesz przyjrzeć się bliżej jej projektom? Poznaj inspirowaną miejskim stylem kolekcję Workwear, która czaruje wielobarwnymi refleksami.

HUMPHREY’S eyewear model 581099 57

Poszukujesz odrobiny ekstrawagancji? Być może zainteresuje cię tegoroczna seria Techno Hippie, nawiązująca do ducha hippie oraz współczesnej mody ulicznej.

HUMPHREY’S eyewear 582303 10

Jak widzisz, jest w czym wybierać! 🙂 Niezależnie jednak od tego, na który model się zdecydujesz, możesz mieć pewność – w oprawkach HUMPHREY’S eyewear zawsze odnajdziesz coś zaskakującego. Zobacz, jak prezentują się w różnych stylizacjach.

2 komentarze

  1. Katra 20 listopada, 2020 w 8:35 pm

    Pani Patrycjo jak zawsze bardzo dobry wpis i informacje o markach opraw okularowych. Mam pytanie do Pani piękniej niebieskiej czapki 🙂 z jakiej jest firmy ?:) super leży 🙂

    1. Monika 22 lutego, 2021 w 9:15 am

      Bardzo dziękuję za wiele cennych informacji. Bardzo efektowne i twarzowe, ale czy oprawy HUMPHREY’S eyewear są dostępne w Polsce? Czy można je gdzieś znaleźć w Warszawie w stacjonarnym salonie? Wyobraźnia i marzenie o takich okularach to dopiero początek drogi:)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *