Modne okulary 2019: sprawdź, jakie oprawki będą hitem roku

Planujesz zakup nowych okularów korekcyjnych? To doskonały moment, by wyjść ze strefy komfortu i wybrać oprawki inspirowane najnowszymi trendami. Jakie kształty i kolory powrócą w wielkim stylu oraz które modele będą mocnym akcentem stylizacji w nadchodzących sezonach? Poznaj trzy najgorętsze hity mody okularowej 2019!

Jak wiemy, trendy okularowe nie zmieniają się tak dynamicznie jak te, które znamy z branży odzieżowej. Przygotowując kolekcje na kolejny sezon, projektanci opraw często sięgają do sprawdzonych koncepcji, które wzbogacają o charakterystyczne detale lub prezentują w odświeżonym wydaniu. Część modeli, które zwróciły waszą uwagę w poprzednim roku, dopiero teraz zyskuje na popularności i staje się obiektem pożądania miłośniczek i miłośników mody. I to właśnie te oprawki okularowe będą prawdziwymi hitami 2019. Poznajcie je zatem bliżej!

Modne okulary 2019: postaw na koło w czystej formie

Po raz pierwszy weszły do mody na przełomie lat 60 i 70., by cyklicznie wracać do łask w kolejnych dekadach. Dziś zdają się popularniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a ich wariacje – coraz dalsze od pierwowzoru, czyli klasycznych lenonek. Okrągłe okulary, bo o nich mowa, i w tym roku nie zamierzają oddać palmy pierwszeństwa innym kształtom. Konsumencki apetyt zaostrzą nowe odsłony okrągłych ramek: z lekkim i cienkim frontem.

Mój kandydat do miana must have 2019 to oprawki Marc O’Polo Eyewear model 502122. Doskonałe proporcje łączą się w nich z subtelną elegancją, którą docenią okularnicy o wyrafinowanym guście. Dodatkowo te okrągłe okulary są niezwykle uniwersalne i – w odróżnieniu od wielu innych modeli – pasują do różnych kształtów twarzy. Sprawdzą się także w przypadku drobnych twarzy – jako oprawki oversize. Efekt wow gwarantowany!

Modne okulary 2019: okrągłe okulary Marc O'Polo Eyewear 502122
Marc O’Polo Eyewear model 502122 27

Modne okulary 2019: oprawki z podwójnym mostkiem

Oprawki z podwójnym mostkiem, zwane też okularami z belką, jeszcze do niedawna były awangardowym dodatkiem, wybieranym przez użytkowników, którzy konsekwentnie podążają za najświeższymi trendami. Dziś liczba ich miłośników rośnie, a wraz z nią – liczba wariacji tego interesującego typu okularów. Poza klasycznymi modelami, nawiązującymi do słynnych aviatorów, oprawki z podwójnym mostkiem występują w różnorodnych kształtach i wariantach dostosowanych do rozmaitych potrzeb konsumentów. Możemy zdecydować się na okulary druciane lub z tworzywa, a także wybierać spośród szeregu dostępnych rozwiązań technicznych. Jeśli polujecie na modne okulary 2019, warto mieć oczy szeroko otwarte i śledzić kolejne odsłony tego fasonu!

Modne okulary 2019: oprawki z podwójnym mostkiem Brendel eyewear (model 902260)
Brendel eyewear model 902260 70

Modne okulary 2019: oprawki transparentne

Oprawki transparentne to kolejny typ okularów, które dołączają do rywalizacji o zaszczytny tytuł modnych okularów 2019. Niewątpliwym atutem tych niebanalnych ramek jest lekka forma, która nie tłumi urody, a jednocześnie dodaje wyrazu spojrzeniu.

Producenci dobrze wiedzą, jak ważne jest właściwe dopasowanie koloru oprawek, dlatego na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych wariantów oprawek transparentnych: od całkowicie przezroczystych po półprzezroczyste w wielobarwnych opcjach. Tak, by każdy mógł wybrać model, który odpowie na jego potrzeby.

Modne okulary 2019: oprawki transparentne Brendel eyewear model 902262
Brendel eyewear model 902262 00

Wciąż nie jesteście przekonani, które modne okulary 2019 wybrać dla siebie? Zobaczcie, jak poszczególne modele prezentują się w zestawieniu z codziennymi stylizacjami.

Okrągłe okulary: Marc O’Polo Eyewear (Eschenbach Optik Polen)
Oprawki z podwójnym mostkiem: Brendel eyewear
Oprawki transparentne: Brendel eyewear (Eschenbach Optik Polen)
Sweter polskiej marki: Bienkovska
Obuwie polskiej marki: Neścior

1 komentarz

  1. Pingback: Okulary przeciwsłoneczne: 3 złote zasady doboru

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *