Masywne okulary – lekki wybór?

Dzisiaj każdy z nas ma dużą swobodę organizacji przestrzeni wokół siebie. Żyjemy na własnych zasadach, kreujemy image zgodnie z upodobaniami. Codziennie dokonujemy mniej lub bardziej znaczących wyborów dotyczących naszego stylu życia, a także budowania wizerunku. Niektóre z decyzji są spontaniczne, inne natomiast wynikają z zaufania do sprawdzonych rozwiązań. Nie inaczej jest w przypadku doboru oprawek do okularów.

Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy podczas poszukiwań nowych okularów lepiej jest sięgać do niezawodnych jak dotąd wyborów. Nowe rozwiązania kuszą świeżością i przyczyniają się do metamorfozy wizerunku. Przed takim dylematem stoją często moi klienci, którzy przychodzą do mnie po poradę.

Trudy wyboru oprawek damskich

Podczas spotkań z Wami widzę obawy związane z wyborem oprawek. Wielu z Was ma już długi staż, jeśli chodzi o przygodę z okularami. Co za tym idzie – zdążyliście zebrać sporo doświadczeń, poznać swoje preferencje i przyzwyczaić się do nich.

Wypracowaliście schematy wyboru okularów tak sprawne, żeby nie żałować swoich decyzji. By zminimalizować ryzyko porażki, często odruchowo sięgacie po sprawdzone modele oprawek, w których czujecie się komfortowo i atrakcyjnie. Dzięki takiemu podejściu unikacie rozczarowania.

Pamiętajcie jednak, że czasem wyjście ze swojej strefy komfortu oznacza po prostu otwarcie się na nowe możliwości, o których do tej pory nie myśleliście. Przełamanie oporów prowadzi do odkrycia niewykorzystanego potencjału własnej urody. Warto pamiętać o tym, że schematy mogą stanowić klucz do sukcesu, ale nie muszą. Tak naprawdę proces wyboru oprawek rządzi się jedną zasadą: nie ma jednego określonego modelu, w którym będziecie się korzystnie prezentować. Możecie wyglądać doskonale w rozmaitych wariantach oprawek.

Najważniejsze jest jedno – powinny być dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Jedną z moich największych przyjemności stanowi pomoc w przełamywaniu Waszych lęków i towarzyszenie podczas wyboru. Wiem, że w chwilach wahania taka konstruktywna obecność drugiej osoby jest na wagę złota, a zmiany przychodzą wtedy łatwiej. To cudowne obserwować, jak wzrasta Wasza świadomość siebie i jak otwieracie się na nowe aspekty swojego wizerunku.

Czasem wystarczy zaprezentować Wam wachlarz możliwości, żebyście oswoili się z myślą o zmianie.

Masywne oprawki – czy tylko dla odważnych?

Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować propozycje dla miłośników odważnych, wyrazistych rozwiązań. Co znamienne, mają one zwolenników pośród obu płci. Producenci – świadomi popularności konstrukcji tego typu – wypuszczają na rynek coraz więcej takich ramek.

Na zdjęciu widzicie, jak prezentują się na mnie kolorowe okulary marki Kirk&Kirk. Oprawki tego producenta przykuwają uwagę swoją solidną konstrukcją, ale przede wszystkim różnorodnymi formami i kolorem. Wszystkie te elementy składają się na niezwykle efektowną całość. Wbrew pozorom nie są zbyt ciężkie – zobaczcie na zdjęciach, jak prezentują się na mnie.

Kirk&Kirk

Oprawki Kirk&Kirk model Bridget KI3

Jak łatwo zauważyć, znak rozpoznawczy tej marki stanowią odważne barwy i awangardowe połączenia. Nie są to jednak koncepcje oparte na nadmiarze – doskonale się komponują z twarzą i łatwo je oswoić. W ofercie odnajdą propozycje dla siebie zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Oprawki Kirk&Kirk

Damskie oprawki Kirk&Kirk model Anna SP2

Oprawki Kirk&Kirk

Oprawki Kirk&Kirk model Emily SP4

Oprawki męskie Kirk&Kirk

Męskie oprawki Kirk&Kirk model Frank K1

Męskie oprawki Kirk&Kirk

Oprawki Kirk&Kirk model Victor K12

Być może jesteś w grupie osób, które wolą delikatne ramki? Czas, by przymierzyć coś innego! Kirk&Kirk oferuje bardzo odważne kształty – chociażby wieloboki. Spójrzcie na cięte, surowe, mocne formy – stanowią bardzo modną alternatywę cienkich, metalowych opraw. To jedne z tych modeli, które koniecznie trzeba przymierzyć. Nieoczywisty wybór, ale rezultat bywa tak zaskakujący, że warto zaryzykować! Efekty mogą być oszałamiające. To naprawdę satysfakcjonujące uczucie zobaczyć siebie w innej odsłonie.

Oprawki marki Kirk&Kirk można bardzo łatwo wkomponować w różne stylizacje. Chociaż pozornie są surowe, odnajdą się nawet w eleganckim zestawieniu. Nadają się do eksperymentów i uzyskiwania nieoczywistych rezultatów. Popatrzcie sami! Co sądzicie na temat tych oprawek?

Oprawki Kirk&Kirk

Zielone oprawki Kir&Kirk

Oprawki Kirk&Kirk model Bridget KI3

Oprawki Kirk&Kirk

Oprawki Kirk&Kirk

Okulary Kirk&Kirk model Hana KG3

3 komentarze

  1. Blikpol 24 stycznia, 2019 w 4:33 pm

    Do odważnych świat należy! Świetnie wyglądają takie okulary, szczególnie w kolorowych stylizacjach

  2. Pingback: Targi OPTYKA 2018 - relacja stylistki opraw okularowych

  3. Pingback: Okulary do okrągłej twarzy. Jakie oprawki wybrać, by wyszczuplić twarz?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *