Okulary INDIGO – wszystkie kolory twojego świata

Okulary, tak jak każdy inny dodatek stylizacji, mogą podkreślać nasz charakter i osobowość. Oferta producentów daje nam naprawdę wiele możliwości – zabawa kolorami i kształtami w pełni dozwolona! Dziś pokażę wam, jak za pomocą oprawek odmienić wizerunek lub podkreślić swoją rogatą duszę. Świetnie sprawdzą się w tej roli okulary jednej z polskich marek: INDIGO.

Przygotowując się do tej sesji zdjęciowej, chciałam wybrać okulary inne niż do tej pory:  nieoczywiste, rzadko spotykane, a wręcz balansujące na granicy awangardy. Mój wybór padł na piękne pudrowo-różowe oprawy z elementami złota marki INDIGO. Dlaczego zdecydowałam się akurat na ten model? Wszystko zdawało się w nim wyjątkowe – delikatny i kobiecy kolor wykończony matem, nietypowy motyli kształt w wersji oversize i misterne, ręczne wykończenie.

Pudrowe okulary INDIGO będą idealną propozycją dla kobiet, które do tej pory miały problemy ze zbyt małymi okularami. Choć nie jest to model dla każdego, sprawdzi się przy wielu kształtach twarzy. Otworzy nas też na nowe, niestandardowe rozwiązania optyczne – a to z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Polskie okulary Indigo

Barwna różnorodność dla kobiet i mężczyzn, którzy wychodzą poza schemat

O tym, jak niezwykłe są okulary INDIGO, świadczy historia i filozofia samej marki. Rodzinna manufaktura INDIGO jest owocem wieloletniego doświadczenia rodziny Prześlakiewiczów w branży optycznej. W swojej pracy wykorzystują najwyższej jakości komponenty od sprawdzonych producentów z Włoch. Co ważne, ogromna część procesu produkcji i wykończenia oprawek to praca ręczna, która wymaga szczególnej precyzji i dbałości o detale.

Co jeszcze wyróżnia okulary INDIGO? Przede wszystkim feeria barw! Dzięki samodzielnie opracowywanym kolorom, które powstają w lakierni INDIGO, mamy do wyboru oprawki w blisko 80 wersjach kolorystycznych. Żadna barwa nie jest tu przypadkowa, a zestawienia kolorystyczne przygotowywane są z ogromną pieczołowitością.

Efektem tej mrówczej pracy są oprawki, które wpisują się w różnorodne, nawet najbardziej wyszukane gusta: i kobiet, i mężczyzn. W ofercie marki okularów INDIGO odpowiedni model znajdą zarówno entuzjaści klasycznych rozwiązań, jak i zwolennicy ekstrawaganckich dodatków. Jedno jest pewne – kolor okularów INDIGO będzie niepowtarzalny. Zresztą zobaczcie sami na sześciu wyjątkowych modelach (damskich i męskich), które dla was wybrałam.

Okulary INDIGO

Oprawy INDIGO model M46 C6

Polskie okulary INDIGO

Oprawki INDIGO model M57 C2

Okulary INDIGO

Oprawy INDIGO model M59 C3

Okulary INDIGO

Oprawy INDIGO model M55 C5

Polskie okulary INDIGO model M47

Oprawki INDIGO model M47 C3

Polskie okulary INDIGO

Oprawy INDIGO model M52 C7

Okulary INDIGO: koronkowa robota rodem z Polski

Warto zwrócić uwagę również na przyciągające wzrok detale, które wyróżniają okulary INDIGO. W zależności od modelu mogą to być intrygujące wycięcia, które urozmaicają klasyczną oprawę, lub dyskretna, barwna niteczka, która ożywia okulary i nadaje im trójwymiarowości. Zdarza się, że oba te rozwiązania znajdują zastosowanie w jednej oprawie – tak jak w modelu, który prezentuję na zdjęciach.

Jak widzicie, siłą rodzinnej manufaktury Prześlakiewieczów jest doświadczenie i serce wkładane w codzienną pracę. Bogata wiedza, umiejętności rzemieślnicze i pasja ojca – założyciela INDIGO – w połączeniu z talentem i chęcią rozwoju jego synów daje owoc w postaci jedynych w swoim rodzaju, niepowtarzalnych opraw okularowych.

Bardzo mnie cieszy, że w naszym kraju wciąż funkcjonują firmy, które oferują unikatowe produkty, ręcznie wykonane przez doświadczonych rzemieślników. Całym sercem wspieram każdą taką działalność. Z tego powodu podczas sesji prezentującej okulary INDIGO miałam na sobie również odzież i obuwie rodzimych marek.

A wy wspieracie polskich rzemieślników?

Oprawki Indigo

Polskie oprawki Indigo M48 c2

Polskie okulary Indigo

Polskie okulary Indigo

Polskie okulary INDIGO model M48 c2

2 komentarze

  1. Pingback: Targi OPTYKA 2018 - relacja stylistki opraw okularowych

  2. Pingback: Analiza kolorystyczna a dobór okularów: o tym warto wiedzieć.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.