Okulary Pillow. Czarno-złota klasyka pełna temperamentu

Czerń to elegancki, ponadczasowy kolor, akcentujący zmysłową tajemniczość. Złoto natomiast podkreśla charakter, dodaje szyku i uwodzi. Połączenie tych barw idealnie oddaje kobiecy magnetyzm. Dobrze o tym wie producent polskich okularów Pillow – to spod jego dłuta wyszedł niezwykły model ORSOLA.

Przypomnij sobie, jak się czujesz, kiedy założysz małą czarną i do stylizacji dodasz złotą biżuterię. Prawdopodobnie cechują cię wtedy nieziemski styl, pewność siebie, siła i niezależność. A teraz wyobraź sobie, że możesz czuć się tak codziennie – wystarczy, że założysz czarno-złote okulary z detalem dodającym pikanterii.

Choć oprawy okularowe w tej kolorystyce są poszukiwane przez wiele moich klientek, niewielu producentów oferuje im rozwiązania, które wykraczają poza uniwersalne, bezpieczne ramy. Dlatego dziś pokażę wam unikatowe oprawki ORSOLA polskiej marki Pillow, które udowadniają, że uwielbienie dla klasyki nie wyklucza wysublimowanej formy i rzemieślniczego kunsztu.

Okulary Pillow

Czarno-złote rękodzieło, czyli okulary Pillow w nowej odsłonie

Nowe oprawki Pillow były dla mnie dużym zaskoczeniem – udowadniają bowiem, że klasyczny zestaw barw nie wyklucza ognistego temperamentu. Front modelu ORSOLA jest czarny i kształtem przypomina kocie oko. Dzięki temu uzyskano mocny i drapieżny efekt.

Elegancji i charakteru polskim oprawkom dodaje trójwymiarowy frez, wieńczący oprawę. Stonowaną ramkę, dopracowaną w każdym calu, uzupełniają złote zauszniki ze stali, które nadają oprawkom Pillow lekkości i zmysłowości. Zresztą sami zobaczcie na poniższych zdjęciach.

Oprawki Pillow – polskie okulary dla kobiet z charakterem

Niewątpliwą zaletą czarno-złotej oprawki Pillow jest to, że została zaprojektowana i wykonana ręcznie w polskiej manufakturze na bazie wysokiej jakości materiałów pochodzących z Włoch. Każda para okularów Pillow przechodzi przez dłonie naszych rodzimych rzemieślników, dzięki czemu wszystkie egzemplarze to limitowane dzieła sztuki.

Przedstawiciele marki polskich okularów Pillow mieli wiele odwagi, by stworzyć tak magnetyzujące oprawki, ale równie wiele śmiałości potrzeba, by je nosić. Ta pełna fantazji oprawa nie jest bowiem dla każdego. Idealnie współgra z silnym charakterem i nietuzinkową osobowością – i właśnie takim użytkowniczkom jest dedykowana. Dlatego jeśli jesteś pewną siebie, niezależną kobietą z ogromnym apetytem na życie – model ORSOLA z pewnością cię zachwyci!

Oprawki Pillow (przede wszystkim zaś model ORSOLA) to moje odkrycie ostatnich miesięcy. Ale w krakowską sesję, na której zaprezentowałam wam te polskie okulary, zaangażowane były też inne rodzime firmy. Elegancka sukienka, którą mam na sobie, pochodzi z bieżącej kolekcji Klaudyna Cerklewicz Fashion, a wnętrza do zdjęć udostępniła nam krakowska śniadaniownia Handelek. Nie byliście tam jeszcze? Przeczytajcie o tym niezwykłym miejscu tutaj.

Oprawki Pillow

Oprawki ORSOLA

Okulary ORSOLA

Oprawki ORSOLA

Oprawki ORSOLA

Oprawki Pillow (model ORSOLA), sukienka Klaudyna Cerklewicz Fashion

1 komentarz

  1. Pingback: Okulary do okrągłej twarzy. Jakie oprawki wybrać, by wyszczuplić twarz?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.