Nie daj się czarnym myślom. Przygotuj się na lato!

Dziś, w dobie globalnego zagrożenia COVID-19, niemal cały świat zastygł w bezruchu. Pandemia zdominowała komunikaty medialne, ale także nasze myśli i działania. Nie warto jednak ulegać złym nastrojom. W końcu wszystko wróci do normy, a my powrócimy do codziennych spraw i aktywności. Dlatego nie spisujmy nadchodzącego sezonu na straty. Dbajmy o drobne radości, pielęgnujmy dobre myśli i twórzmy małe plany. Długie, ciepłe popołudnia tuż-tuż; to dobry czas, by się na nie przygotować.

W tym trudnym czasie, tęskniąc za pracą i spotkaniami podczas doborów, lubię wracać do filmu z mojej ostatniej sesji zdjęciowej i kameralnego, ekskluzywnego doboru z blogerami. Zorganizowaliśmy je pod koniec lutego; krótko przed wydarzeniami, których rozwój tak nas zaskoczył. Mimo kaprysów zimowej aury dobrze pamiętam radość towarzyszącą naszym rozmowom. Tę ciepłą atmosferę i normalność, za którą chyba wszyscy teraz tęsknimy.

Ale głowa do góry – normalność wróci. W końcu przyszła już wiosna, a wraz z nią nadzieja na lepsze dni. Przygotujmy się na nie już dziś – na pewno przydadzą nam się okulary przeciwsłoneczne! 🙂

Śmiałe wzory, letnie nowości i nakładki Solano – wkrótce na blogu!

Już wkrótce na łamach bloga zaprezentuję wam najciekawsze projekty okularów przeciwsłonecznych na lato 2020. Nie zabraknie pretendentów do sezonowych bestsellerów, szykownych perełek sygnowanych przez cenionych producentów oraz śmiałych propozycji, które mogą wyznaczyć trendy na kolejne sezony. 

Pojawią się też uwielbiane przez was rozwiązania praktyczne i nieszablonowe. Zaprezentuję m.in. wyczekiwaną nowość – tegoroczną kolekcję okularów korekcyjnych z nakładkami przeciwsłonecznymi clip-on. To rozwiązanie cieszy się wśród was ogromną i stale rosnącą popularnością. Dziękuję za wszystkie pytania na ich temat, które zadaliście mi podczas niedawnego webinaru! Skrupulatnie je zanotowałam, by w kolejnych wpisach i spotkaniach online móc wam powiedzieć na ten temat jeszcze więcej.

A tych z was, którzy jeszcze nie słyszeli o nakładkach clip-on, zachęcam do przeczytania kilku moich ubiegłorocznych wpisów, które przybliżą wam to funkcjonalne rozwiązanie:

Byle do lata! Zadbaj o dobry nastrój i ochronę wzroku przed słońcem

Tymczasem – na poprawę nastroju – pokażę wam film z ostatniej sesji zdjęciowej. Wierzę, że i wy poczujecie dobrą energię, która z niego płynie. Zachowajmy ją, dajmy się jej ponieść i planujmy małe przyjemności. Może jedną z nich będzie zakup okularów przeciwsłonecznych? Wszak dni są coraz dłuższe, a słońce coraz śmielej rozgrzewa nas promieniami. Stylowe nowości i nakładki Solano z pewnością pozwolą intensywniej korzystać z jego dobrodziejstw. Ja dziś cieszę się nim na tarasie – z kawą w dłoni 🙂

A jak wy dbacie o dobry nastrój w czasie pandemii?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *